MARYNATY I PULPY


NAJBARDZIEJ NATURALNE SMAKI DLA TWOICH PRODUKTÓW

Marynaty i pulpy
Przyprawy i zioła
Ekstrakty przypraw
Naturalne ekstrakty
Dodatki funkcjonalne
Bakalie
Marynaty i pulpy

MARYNATY I PULPY

Wiele osób nie wyobraża sobie ulubionego dnia nie tylko bez przypraw, ale i bez marynaty. W Prowanie wytwarzamy je na miejscu i jesteśmy w stanie stworzyć na życzenie klienta dowolny ich smak. Mało który dodatek tak wzbogaca smak dania jak właśnie marynata. Te z rodzaju wodno-olejowych z dodatkiem naturalnych przypraw, są gęste, nie spływają, ładnie się zapiekają, nie przypalają się podczas pieczenia. Mają wyrazisty smak i aromat oraz bardzo ładną barwę. Nadają się do rożnych rodzajów mięs. Z kolei marynaty suche, czyli w proszku, aplikujemy na sucho lub łączymy z olejem i w ten sposób otrzymujemy marynatę mokrą. Także i one posiadają różnorodne smaki – od śródziemnomorskiego, poprzez barbecue, do orientalnych. Zawierają bukiet naturalnych przypraw, są łatwe w przechowywaniu. Produkujemy także pulpy o różnorodnych smakach – wszystkie przeznaczone są jako wkładki do mięs, mogą być gotowymi nadzieniami, mogą wzbogacać sosy, marynaty, dania mięsne, a także wegetariańskie.

Jakość

 

Stabilność mikrobiologiczna produktów płynnych lub produkowanych z użyciem wrażliwych surowców jakimi są warzywa wymaga od nas staranności i przywiązywania wagi do zachowania wysokiej higieny podczas produkcji.


Doświadczony zespół

 

Opracowujemy receptury produktów grillowych z udziałem marynat oraz receptury innowacyjnych wyrobów z zastosowaniem pulp warzywnych. Dzięki temu poszerzamy rynek wyrobów z sektora convenience food,  dań wegetariańskich czy wegańskich.

Gwarantujemy najwyższej klasy produkty i zapewniamy ich wysoką jakość

 

Joanna Retlikowska,

Specjalista do spraw jakości

Przyprawy i zioła
Ekstrakty przypraw
Naturalne ekstrakty
Dodatki funkcjonalne
Bakalie