NATURALNE EKSTRAKTY 


NAJBARDZIEJ NATURALNE SMAKI DLA TWOICH PRODUKTÓW

Naturalne ekstrakty
Przyprawy i zioła
Ekstrakty przypraw
Dodatki funkcjonalne
Bakalie
Marynaty i pulpy
Naturalne ekstrakty

NATURALNE EKSTRAKTY

Żadna kuchnia bez nich nie istnieje – naturalne przyprawy wysoko cenione w zasadzie od samego zarania sztuki kulinarnej, są w stanie znacząco podnieść smak i jakość potraw. Cenione ze względu na swoje działanie lecznicze – koper, majeranek czy kminek nie tylko stanowią wspaniałe uzupełnienie dań, ale także dobroczynnie wpływają na działanie organizmu. Wiemy o tym dobrze, dlatego starannie dobieramy je do naszych produktów, tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Klienci niezmiennie od lat powierzają nam produkcję, albowiem wysoko cenią mieszankę naszych przypraw, pozyskiwanych zawsze od sprawdzonych dystrybutorów i z najlepszych źródeł.  

Gwarantowana jakość

 

Wiemy jak ważnym elementem każdej mieszanki smakowej są ekstrakty przypraw, dlatego przywiązujemy ogromna wagę do jakości surowców potrzebnych do ich produkcji. To pozwala nam w znacznym stopniu wyostrzyć walory sensoryczne naszych produktów oraz zapewnić stałą powtarzalność i trwałość produktu finalnego.  


Badania

 

Stawiamy na jakość i pragniemy aby nasze produkty były bezpieczne, dlatego nasz wykwalifikowany personel każdego dnia przeprowadza badania i analizy. Zdobyte przez lata doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam precyzyjnie dokonywać właściwej aplikacji naszych ekstraktów. To daje nam pewność, że nasze produkty spełnią oczekiwania rynku.

Gwarantujemy najwyższej klasy produkty i zapewniamy ich wysoką jakość

 

Joanna Retlikowska, 

Specjalista do spraw jakości

Przyprawy i zioła
Ekstrakty przypraw
Dodatki funkcjonalne
Bakalie
Marynaty i pulpy