EKSTRAKTY PRZYPRAW


NAJBARDZIEJ NATURALNE SMAKI DLA TWOICH PRODUKTÓW

Ekstrakty przypraw
Przyprawy i zioła
Naturalne ekstrakty
Dodatki funkcjonalne
Bakalie
Marynaty i pulpy
Ekstrakty przypraw

EKSTRAKTY PRZYPRAW

W Prowanie dbamy przede wszystkim o jakość, dlatego też ekstrakty przypraw wytwarzane są z wysokiej jakości oleorezyn nanoszonych na nośniki. Posiadamy całą gamę ekstraktów o wyrazistym smaku i aromacie, jak na przykład ekstrakt gałki muszkatołowej, pieprzu białego i czarnego, ziela angielskiego, liści laurowych, kminku i wielu innych. Jednocześnie dysponując szerokim ich asortymentem, oferujemy także te nieco bardziej egzotyczne, jak na przykład ekstrakt tamaryndowca. Do niektórych aplikacji używamy również olejków, które są bardzo skondensowane i dają jeszcze mocniejsze wrażenia smakowe i zapachowe. Ekstrakty nadają naturalny, a zarazem wyrazisty smak. Mogą być stosowane do podkreślenia smaku przypraw lub samodzielnie. Kilka ekstraktów wymieszanych razem pozwala na tworzenie różnorodnych kompozycji smakowych.

Jakość

Wiemy jak ważnym elementem każdej mieszanki smakowej są ekstrakty przypraw, dlatego przywiązujemy ogromna wagę do jakości surowców potrzebnych do ich produkcji. To pozwala nam w znacznym stopniu wyostrzyć walory sensoryczne naszych produktów oraz zapewnić stałą powtarzalność i trwałość produktu finalnego.  


Doświadczony zespół  

Każda partia wyprodukowanego ekstraktu jest przez nas skrupulatnie kontrolowana. Cały nasz zespół dba o to, aby wyroby będące również półproduktami spełniały wszelkie wymagania jakościowe.  

Gwarantujemy najwyższej klasy produkty i zapewniamy ich wysoką jakość

 

Joanna Retlikowska,

Specjalista do spraw jakości

Przyprawy i zioła
Naturalne ekstrakty
Dodatki funkcjonalne
Bakalie
Marynaty i pulpy