PRZYPRAWY I ZIOŁA


NAJBARDZIEJ NATURALNE SMAKI DLA TWOICH PRODUKTÓW

Przyprawy i zioła
Ekstrakty przypraw
Naturalne ekstrakty
Dodatki funkcjonalne
Bakalie
Marynaty i pulpy
Przyprawy i zioła

PRZYPRAWY I ZIOŁA

Czymże by była sztuka kulinarna bez przypraw? Od tysiącleci cieszą one podniebienie smakoszy z całego świata wyrafinowanymi aromatami. Dobrze znamy ich wartość, dlatego sprowadzamy je z całego świata, z miejsc, w których ich uprawa jest najlepsza ze względu na warunki tam panujące, co daje gwarancję optymalnego smaku. I tak paprykę sprowadzamy z Hiszpanii, cebulę z Indii, pieprz z Wietnamu, kurkumę z Indii, a swojski kminek pozyskujemy od rodzimych producentów. Dbamy o najwyższą jakość na każdym etapie produkcji, dlatego tak  dobieramy naszych dostawców, aby jakość przypraw była bardzo wysoka, aby charakteryzowały się doskonałym smakiem i aromatem. Ziół i przypraw używamy także do produkcji naszych mieszanek. To jeden z czynników, dzięki któremu nasze mieszanki są tak wyraziste i pełne smaku!

Jakość

 

Naszym celem jest wytwarzanie produktów o najwyższym standardzie jakości, dlatego od lat współpracujemy z zatwierdzonymi dostawcami surowców, dla których pojęcie jakości jest tak samo ważne jak dla nas. Wynikiem stosowania przez nas dobrych gatunkowo przypraw i ziół są produkty o bogatym smaku i intensywnym aromacie.


Badania

 

Stawiamy na jakość i pragniemy aby nasze produkty były bezpieczne, dlatego nasz wykwalifikowany personel każdego dnia przeprowadza analizy sensoryczne zarówno surowców jak i produktów gotowych. Zdobyte przez lata doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam precyzyjnie dokonywać właściwej oceny dostawców oraz produktów jakie oferują. To daje nam pewność, że nasze wyroby spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gwarantujemy najwyższej klasy produkty i zapewniamy ich wysoką jakość

 

Joanna Retlikowska, Specjalista do spraw jakości

Ekstrakty przypraw
Naturalne ekstrakty
Dodatki funkcjonalne
Bakalie
Marynaty i pulpy